KONST / Litografier / Färglitografi 12156015
nr 1215 6015
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Möte på isen", ur mappen den gamla ångbåten. Signerad, numrerad 85/360. Motivet: 33x49 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:40:16
3/11 15:40:18
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson